Hakkımızda


Hotel Grand Denizli ekibi olarak biz, konuklarımıza gösterdiğimiz ilgi ve özenli hizmet anlayaşını başarımızın sırrı olarak görüyoruz.Bizim için en önemlisi siz saygıdeğer misafirlerimize sunduğumuz servis, rahatlık ve sağladığımız huzurlu ortamdır.Sizin memnuniyetiniz için özenle oluşturduğumuz ince detaylar Hotel Grand Denizli'nin her noktasına aktırılmıştır.Konuklarımızın mutluluğu tek prensibimizdir ve sizlerin mutluluğu bize ilham vermektedir.Misafirperverliğimiz ve size en yüksek kalitede hizmet vermek için duyduğumuz tutku, en küçük detayda dahi kendini göstermektedir.


Sevgi ve özgürlükle yönetilen Hotel Grand Denizli, şehir merkezinde olup, otogar ve tren istasyonuna 150m, Çardak Havalimanı'na 70km uzaklıktadır. Hotelimizde 74 standart oda bulunmaktadır. Memnuniyetiniz için her ayrıntının düşünüldüğü özel tasarımlı mekanlar olup odalarımızın her biri , tek tek tasarlanmış olup ve günümüzün modern gezginlerinin beklentilerini karşılayacak olanaklarla donatılmıştır.Bunların arasında minibar,kasa,lcd tv,kablosuz internet,telefon,klima,kalorifer ve geniş bir yazı masası mevcuttur. Banyoda telefon ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.


Aynı zamanda Türk ve dünya mutfağından leziz örnekler sunan 100 kişi kapasiteyle ocakbaşı restaurant misafirlerimize hizmet sunmaktadır. Çok amaçlı tiyatro düzeninde 35 ve 200 kişi kapasiteli toplantı salonlarımızda split soğutma ve ısıtma sistemleri, ses sistemleri, barkovizyon, yazı tahtası, fhlipchart, perde bulunmaktadır.


Haftanın belirli günlerinde canlı müzik eşliğinde loby ve teras barımızda günün yorgunluğunu atmak için eğlenceli dakikalar geçirebilir ayrıca Lara Welness Center' da Türk hamamı, sauna, jakuzi ve masaj ile huzurlu ve dinginliğinizi bulabileceğiniz mekanlarımız bulunmaktadır.


Grand Denizli Hotel Ailesi

Grand Denizli Hotel @ 2020 | Tasarım: Denizli Web Tasarım